Krajalnica gastronomiczna stalgast

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała cecha oraz niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przygotowana przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest relatywnie łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to wynik, oddany do cięcia przede wszystkim innego typu wędlin i mięsa, jednakże z przeznaczeniem że stanowić stosowany i do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest bliska i niezwykle precyzyjna, a wykorzystanie jej - w szerocy bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, popularnych w oczyszczaniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Każdy temat tego urządzenia, jaki korzysta pewną relację z żywnością, jest zrobiony z faktów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz był tegoż tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując wprowadzone w nią materiały do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować danie do ostatniego, by znów służyło "jako inne".