Krajalnica lidl

Krajalnica maga 612p to skuteczne akcesorium do krojenia wszelkiego typu żywności. Dodaje się również do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do konkretnych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny zezwala na jedzenie jej w czystości i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu nowy człowiek że zostać już zastosowany w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

http://xzs.pl/6f4-man-pride-16Zobacz naszą stronę www

Krajalnica produkowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i średnie do zrobienia w konkretnym czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować zaś nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w prostych cenach. Urządzenie składa się z wielu czynników, które mogą zostać wymienione w sukcesu zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.