Krajalnica zelmer zfs0715x

Urządzenie bizerba gsp-v więc nic dziwnego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która wyposażona została w nowoczesne funkcjonalności. Jak jedna nazwa wskazuje dana istnieje w decydującej mierze do krojenia wędlin i sera. Wyposażona jest w jednoczęściową płytę oporową.

http://ee.healthymode.eu/vivese-senso-duo-shampoo-rampoon-juuste-valjalangemise-vastu/Vivese Senso Duo Shampoo. šampoon juuste väljalangemise vastu

Płyta ta jednocześnie posiada kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w mieszkanie ociekać na ladę i staje zachowana czystość i porządek w znaczeniu pracy razem z regułami bhp. Ostrzałka prawdopodobnie istnieć wolny problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica pozwala na krojenie nie ale już wspomnianych serów oraz wędliny, ale jednocześnie mięsa w całych dawkach. Podwyższone nóżki dają szansa łatwego czyszczenia terenów wybierających się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie zapewnione jest za pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Wykonywa ona oferta krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. natomiast wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany. Krajalnica bizerba gsp-v jest najbardziej popularna w obsłudze, a też w profilaktyk a w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie użycie w krótkich i średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych dodatkowo w gastronomii. Prezentuje się znacznie niższym zapotrzebowaniem na moc elektryczną niż inne widoczne na rynku krajalnice. W trybie standby nie zużywa energii, a obudowa zrobiona jest z anodowanego aluminium. Krajalnica jest obecnym urządzeniem. Posiada gładką powierzchnię bez kantów, bez naroży. Jest narzędziem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są bardzo dobre w demontażu. Sama krajalnica wyróżnia się wysokim bezpieczeństwem i komfortem pracy.