Obowiazki pracy nauczyciela

W własnej ofercie wydobywają się jedynie bogate oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z poradą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona rzeczy oraz ergonomia obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu doskonałej klasy składników, technicznie ulepszają budowę i ciągły rozwój w charakterze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale jednocześnie skomplikowane i znacznie korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

SpartanolZobacz naszą stronę www

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o jakimś rozmiarze a wszelkimi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i oszczędzają je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dopasowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do pisania pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te stosowane są przy zasysaniu większych kwot suchego artykułu z szerokich przestrzeni. Zostały stworzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we pełnych gałęziach przemysłu. Myślimy i tworzymy i instalacje dla pyłów wybuchowych.