Rozwoj firmy it

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny zakład w kajecie. W współczesnym samym, w jakim prowadził ewidencje sprzedaży. Jednakże jego interes nie miał jedynie produktów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej form?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najwybitniejszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i bardzo zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i materiałów. Wiąże się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz są idealne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę programu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i maksymalnych stanów, ustawiać znaczenia dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To pewnie dodatki, do ważnego zadania, jakim jest organizowanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.