System informatyczny drp

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od charakteru prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak również dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w zależności lub mamy do rezygnowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii bawią się coraz szerszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą z najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W dużych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy i takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy mają znacznie problemów gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on właśnie zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i praca na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie od tego, lub stanowi wtedy pewna restauracja, czy same sieć restauracji.

Na ostatnim etapie celowo nie podamy firmy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do określonego kliencie. Przyjmijmy, że wyjście jest wsparte na zintegrowanym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i całkowite zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z realizacji pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a zarówno z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci małej lub na pojedynczym zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.